لوگوی سایت

آموزش جنگو مقدماتی تا پیشرفته

آموزش جنگو مقدماتی تا پیشرفته
جنگو (Django) یک فریم ورک سطح بالا به زبان پایتون برای وب می باشد که امکان طراحی و ایجاد بسیار سریع و آسان برنامه های تحت وب را فراهم می کند .

Django یک فریم ورک سطح بالا برای زبان برنامه نویسی پایتون است که کدنویسی سریع و پایدار با یک طراحی مناسب را به کاربران ارائه می کند. فریم ورک، جعبه ابزاری از Component هاست که برنامه های تحت وب به آنها نیاز دارند. هدف این است که برنامه نویس ها به جای نوشتن کد های تکراری برای کار های تکراری، روی قسمت هایی از پروژه هایشان کار کنند که مخصوص همان پروژه است. در حقیقت، فریم ورک Django نسبت به سایر فریم ورک های موجود ویژگی های بیشتری دارد. این فریم ورک، خیلی از دردسرهای کدنویسی را حل کرده است. به علاوه، فریم ورک Django به شما امکان می‌دهد تا کلاس های کد ها و دامنه تان را مدل سازی کرده و قبل از این که متوجه شوید، یک ORM داشته باشید. به همین دلیل آموزش جنگو محبوبیت زیادی در بین برنامه نویسان پیدا کرده است. بیایید یک نگاه نزدیک تر داشته باشیم تا بتوانیم با این فریم بهتر آشنا شویم.

فریم ورک DJANGO به شکل لحظه ای بررسی می شود!

اغلب می بینیم که Django تنها فریم ورکی است که به حساسیت هاو ضعف های جدید عکس العمل نشان می دهد. تیم اصلی این فریم ورک همیشه به بقیه فریم ورک ها کمک می کند تا Patch های لازم را ایجاد کنند. در مورد استقامت این فریم ورک صحبت های زیادی می شود. امروزه، تمرکز اصلی Django بر روی ویژگی های جدید و نگرانی های موجود در دنیای برنامه نویسی است. این برنامه در نسخه های جدید خود هوشمندتر نخواهد شد ولی قدرت تصمیم گیری آن بهتر می شود.

برای آشنایی بیشتر با جنگو میتونید به اینجا برید.

مدرس دوره آموزش جنگو جناب سیدمحمدرضا کسائی شریفی میباشد.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

کاربر گرامی برای ارسال دیدگاه خود ابتدا باید در سایت لاگین نمایید
برچسب ها